Standardowy wygląd z nowoczesnymi akcentami

Okna stylowe są coraz częściej stosowane w nowych domach aby dodać im uroku. Okna z plastiku ewoluowały dramatycznie od momentu ich powstania pod koniec lat siedemdziesiątych. Materiały pcv których używamy do dzisiaj, mogą występować na rynku w wielu modelach z dostępnymi różnymi opcjami akcesoriów dodatkowych.

Ponadto okna skrzydłowe są idealnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić miejsce. Wokół okna nie ma miejsca, by je otworzyć, w przeciwieństwie do okien skrzynkowych, które muszą otwierać się do wewnątrz czy też na zewnątrz.

Bezpieczeństwo jest priorytetem

Zarówno okna skrzynkowe, jak i okna otwierane są dobrym zabezpieczeniem dla współczesnego właściciel jakiejś nieruchomości. Jednak wraz z nadejściem sezonu ciepłego konieczność zwiększonej wentylacji stanie się widoczna w każdym domu. 

Możesz otworzyć okno skrzynkowe szerzej aniżeli okno jedno lub dwuskrzydłowe co oznacza, że zapewnisz doskonałą cyrkulację powietrza w ciepłe letnie miesiące. Jeśli masz okna o dobrej jakości, możesz pozostawić je uchylone na zimę, aby utrzymać cyrkulację powietrza i zapobiec kondensacji.