Okna drewniane wyróżniają się z racji na ich rodzaj wydajności. Pozwoli to stworzyć bardziej komfortowy dom, ograniczając huk zewnętrzny i ograniczając gromadzenie się kondensatu. Co więcej, budowa okien z PCV o klasie B + pozwala zaoszczędzić do 150 złotych miesięcznie w porównaniu do całkowicie przeszklonej nieruchomości. Wykorzystaj zalety nowoczesnych systemów PCV, kontaktując się z swym zespołem już teraz, aby omówić potrzeby związane z oszkleniem.

Przeważnie, okna z drewnianymi ramami określały najlepszy wybór dla mieszkań we każdych okresach. Jeszcze dwie dekady temu atrakcyjne obecnie okna z PCV, które regularnie dostarczamy, nie były dostępne. Ponieważ aluminiowe okna wymagają opieki i uwagi przez wszystkie pory roku, oznacza to dużej konserwacji i większych wydatków. 

Największym przeciwnikiem wszystkich rodzajów okien plastikowych jest woda. Kiedy woda może zasiąść na powierzchni drewna, może powodować zwiększenie się i zmiękczanie włókien w plastiku. Ta lekka, wilgotna powierzchnia jest doskonałym podłożem dla pleśni i ataku owadów, które powodują grzyb. To gnicie jest procesem naturalnym, w rzeczywistości jest to sposób rekultywacji martwych drzew, który jest wyjątkowo pomocny w lesie, ale jest niezwykle niewygodny w twoim plastikowym oknie w mieszkaniu.