Następnie istnieje szczelina powietrzna na ogół pomiędzy 12 mm do 18 mm (im szersza, tym pozytywniej dla celów redukcji akustycznej, w jakiej znajduje| się gaz obojętny, który pochłonie wszelkie szczątkowe fale uderzeniowe, jeśli hałas jest szczególnie głośny.

Jest druga tafla szkła, więc fala dźwiękowa musi przebrnąć przez warstwę szkła, następnie kawałek folii, następnie lukę wypełnioną argonem o grubości 20 mm, następnie kolejną taflę szkła, a kiedy dochodzi do twoich uszu po drugiej stronie okna, dźwięk jest dużo zredukowany.

Dobrej jakości okno PCV, takie jak te, które sprzedajemy. Może mieć podobną odporność na dźwięk w stosunku do grubej ściany z cegły i może być jeszcze bardziej skuteczne w przypadku wymiany ciepła. Tak więc w zimie inwestor domu może czerpać z darmowego ogrzewania słonecznego.

W sumie to świetny sposób na rozwiązanie problemu, który wcześniej nie był rozwiązany. Niestety o ile o to nie zapytasz, prawdo nie będziesz mieć możliwości kupienia go w swoim aktualnym lub nowym domu. Powoli ale z pewnością stanie się standardem instalacja okien dźwiękochłonnych szczególnie w ruchliwych obszarach aglomeracyjnych.

Ponadto, niektórzy budowlańcy nie mają bezpośredniego dostępu do materiału PCV używanego do wykonania okna lub do samego okna z podwójnymi szybami. Najlepiej jest przejść do internetu i poszukać lokalnych dostawców i skontaktować się bezpośrednio z nimi. Wiele firm produkuje okna z podwójnymi szybami, które pomagają wielu mieszkańcom rozwiązać ich problemy związane z nadmiernym hałasem. Porozmawiaj z nami dzisiaj o tym, jak możemy ułatwić ci wybór okien.