Potencjał wzrostu branży drzwi PCV na świecie. Wskazując preferencje klientów na terenach miejskich i najnowsze trendy w sektorze wyposażenia wnętrz, coraz więcej przedsiębiorców znajduje się w branży nowoczesnych rozwiązań okiennych. „To prawda, że miasta mają duży potencjał ze względu na dobrą siłę nabywczą mieszkańców, ich zamiłowanie do nowych technologii. Jesteśmy pewni sukcesu w tych miejscach, kontynuując nasz skuteczny rozwój. Wraz z rozwojem budownictwa, sektor nowatorskich okien ma wielki potencjał w branży. Jest to doskonała okazja dla firm do wejścia  produkcję PVC lub rozwiązania organiczne.

Okazje rozwoju branży  – cele firm – najwięksi gracze. Spekuluje się o wielkości nowoczesnego rynku okien, wskazują na przestrzeń dla czterech dużych firm w tym sektorze. Jednak szansa w tym sektorze byłaby synergiczna dla firm, którzy już są w branży budowlanej. Duża liczba przedsiębiorców chętnie inwestuje w projekty o bardzo dużym potencjale rynkowym.

Wiele innych przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, rozwinęło skrzydła w naszym kraju, forsując się na klientach o nowoczesnym guście. Działają na rynku poprzez franchising i dystrybucję.