Według niektórych badań rynkowych, rozmiar rynku okien wynosi około 16,000 Euro, z dominującym materiałem na konstrukcje z drewna, z czego prawie 40% istnieje dla okien PCV. Okna i drzwi plastikowe wykonane są z żywicy polichlorku winylu, jednego z najczęściej stosowanych termoplastycznych zastosowań końcowych w wielu branżach.

Gdzie wykorzystywane są profile PCV – Europa rozwój branży

Są one szeroko wykorzystywane stosowane za granicą, ale w Europie są pierwsze. Okna PCV zostały dobrze przyjęte na całym świecie }przez wzgląd|ze względu} na ich doskonałe właściwości izolacyjne. Podążając za trendem na globalnym rynku, Europa zaczęła osiągać więcej w tym kierunku, ale wiele trzeba zrobić, aby powtórzyć historie sukcesu USA.

Rodzinna marka jest głównym z producentów profili PVC w Europie, z których produkowane są ramy okienne z PVC. Firma wytwarza najwyższej jakości profile PCV do okien. Jego zaawansowana technologia, trwałość zdobyły uznanie wśród klientów ostatecznych, projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych. Głównymi cechami, które przyczyniają się do rozwoju nowoczesnych rozwiązań okiennych w Europie są warunki klimatyczne i budżet każdego nabywcy.