Łatwość otwierania i zamykania stolarki okiennej 

Mechanizm otwierania i zamykania standardowych drewnianych okien może trudny do serwisowania. Jest toż wyjątkowo ważne, jeśli elementy nie zostały dobrze utrzymane lub uległy zniekształceniu w czasie. Nowoczesne okna z pcv wykorzystują nowoczesny, zrównoważony system aby zapewnić łatwe otwieranie i zamykanie. Mechanizm przesuwny naszych nowoczesnych okien ułatwia, że kontrola powietrza jest niezwykle wydajna, co jest doskonałe w lecie.

Zwiększone bezpieczeństwa w domu

Nowoczesne okna są prosto otwieranie i zamykanie. Lecz nie ma to wpływu na prywatność domu. Korzystamy z wysokiej jakości systemów zamknięć, aby okna pozostały bezpieczne przez cały czas ich użytkowania i gwarantowały jak największy poziom prywatności.

Proste oraz łatwe w utrzymaniu

Podczas gdy plan konserwacji okien drewnianych o konstrukcji ramowej oznacza wykonanie corocznych przeglądów, prace serwisowe i malowanie, dbanie o okna ze skrzydłem pcv są proste. Utrzymywanie okien z pcv wymaga delikatnego czyszczenia ramy, szkła wraz z dwukrotnym smarowaniem ruchomych elementów aby utrzymać je w nienagannym stanie.

Nie można odmówić wyglądu oraz elegancji oknom skrzydłowym.