Po usunięciu wody z płynem z wycieraczki, następnym krokiem jest wytrzeć obwód okna za pomocą niestrzępiącej się tkaniny. 

Po wykonaniu tego na zewnątrz okna i drzwi, następnym krokiem jest powtórzenie go z wewnątrz. Ta sama metoda wpływa na okna i drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. 

Czy nadszedł czas na wymianę stolarki okiennej? 

Z biegiem lat twoje okna uszkodzą się, stracą blask i ostatecznie konieczna będzie wymiana. Jeśli pojawiły się oznaki skraplania wody lub okna mają kilka lat należy zacząć myśleć o kupnie nowych. Oferuje profesjonalną instalację okien. {Sprzedajemy|Oferujemy| najnowsze energooszczędne typy abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości swojego okna.

Czy rzeczywiście muszę wybrać nowe okna? Czy nie wystarczy naprawa?

W przypadku stolarki otworowej w domach starszych nacisk składa się zazwyczaj na konserwację starych okien zamiast zastąpić je nowymi. Istnieje jednak kilka scenariuszy, w których wymiana okna jest najlepszą możliwą opcją. Sztuka polega na kupnie nowego okna, które zachowuje wygląd i charakter dopasowany do budynku. Niezależnie czy jest to budownictwo współczesne czy budynek pochodzi z starszych lat.