Instalacja okien we własnym zakresie – Koszty takiego rozwiązania:

? Wyszkoleni instalatorzy gwarantują bezpieczeństwo :Praca z dużymi oknami stanowi ogromne zagrożenie {dla bezpieczeństwa. Jeśli nie pracujesz w budownictwie, możesz nie wiedzieć, jak właściwie obchodzić się z tymi typami szklanych konstrukcji lub montować je, by nie zniszczyły się z upływem czasu. 

? Gwarantowana usługa: podczas korzystania z profesjonalnej zespołu w oknach i drzwiach, otrzymujesz naszą gwarancję serwisową. Stawiamy się za pracą naszych techników, co jest dla Ciebie dodatkową gwarancją. 

? Zabezpieczenie gwarancji producenta: Czy kupujesz okna zaufanej marki, twoje okno ma gwarancję producenta. Jeśli czytasz drobnym drukiem, zauważysz, że gwarancja może stawać się nieważna, jeśli będzie zainstalowana przez właściciela domu. Dlatego też, gdyby coś poszło nie tak z twoim oknem podczas okresu gwarancji, byłbyś odpowiedzialny. 

? 5-letnia gwarancja na pracę: w oknach i drzwiach Comfort oferujemy gwarancję na zmiany w Twoim oknie! 

Jeśli wybierałeś już stolarki okiennej wiesz już, że nie jest to szybkie

Możesz łatwo zostać przytłoczonym przez wszystkie dostępne opcje. Podczas przeglądania modeli jeden model, który prawdopodobnie widziałeś wielokrotnie, jest potrójnie oszklony. Jeśli nie masz pewności, co to oznacza, powinieneś zbadać plusy potrójnego oszklenia przed podjęciem decyzji.