Kolorystyka okien – Zalety różno kolorowych okien. Odważne kolory nadają stylu w dekoracji domu w ogóle, a okna nie są tutaj wyjątkiem. Eleganckie kolory z czystymi liniami nadają mieszkaniu niemal industrialny wygląd. Jeśli jednak podoba Wam się coś więcej kolorowego, upewnij się, że jest toż odcień, który sprawia, że będzie się odznaczał w Twoim sąsiedztwie. 

Trendy okien na 2018/2017/2019 rok – Co polecają dilerzy – Rady ekspertów. Niezależnie z tego, czy planujesz duży remont mieszkania, czy po prostu chcesz aby, by Twoje mieszkanie stał się nieco bardziej energooszczędny, montaż nowych okien PCV może mieć sens w wielu sytuacjach. Gdy dokonujesz tak dużej inwestycji, chcesz mieć pewność, że uzyskasz jak największą wartość własne pieniądze. Ponadto chcesz zachować swoje nowe okna na wiele lat.

Efektywność energetyczna

Ten trend jest ważnym i pragmatycznym zagadnieniem, które należy wziąć pod uwagę przy montażu okien. Ponieważ okna stają się bardziej energooszczędne, a klienci są bardziej wykształceni w zakresie korzyści finansowych i środowiskowych wynikających z tego typu okien, szybko stoją się mniejszym trendem i standardem.