Montaż okna skrzynkowego w domu.  Możesz natychmiast upiększyć swój dom za pomocą okien skrzynkowych w jednym pokoju lub w każdym pokoju. Nasza firma oferuje okna winylowe skrzynkowe z wielokomorowymi skrzydłami i ramami, szyby związane z podwójną uszczelką oraz system z 3 uszczelkami, odporny na wodę i powietrze.

• Łazienki: Kolejnym miejscem które może być dość wilgotne jest łazienka. Para z wanny lub prysznica może powodować problemy, jeśli nie posiadasz odpowiedniej wentylacji. Nawet jeśli masz zamontowany wentylator w łazience, nie zapewni to świeżego powietrza i cyrkulacji prowadzącej do utrzymania suchej powierzchni. Pomaga to w narodzinach pleśni i grzybów a także może uniemożliwić obieranie farby lub tapety. 

• Przestrzenie mieszkalne: pomieszczenie, w jakim rodzina i przyjaciele spędzają razem czas, powinny być rozjaśnione pięknymi oknami. Ładne okna skrzynkowe dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Możesz je otwierać w innym stopniu, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd podczas rozrywki. Ponieważ są zarówno atrakcyjne, jak i funkcjonalne, takie okna mogą także zwiększyć atrakcyjność Twojego domu. 

• Piwnice:Okna skrzynkowe są doskonałym wyborem do piwnic. Jeśli wybierzesz styl markizy, możesz szybko przewietrzyć piwnicę. Okna gwarantują także dużo naturalnego światła do oświetlania ciemnej przestrzeni.