– Okiennice: okiennice mogą być kładzione w środku lub na zewnątrz domu. Okiennice zewnętrzne gwarantują dodatkową ochronę przed burzami  a jako dodatkowy bonus mogą nawet pomóc w powstrzymaniu intruzów. 

– Aktualizacja: możesz ocieplić okna na wiele sposobów, ale jeżeli są stare, może to być po prostu nie łatwe do wykonania.  Uzyskanie nowoczesnych okien może pomóc zwiększyć efektywność termiczną domu. Ta metoda może być o wiele bardziej efektywne rozwiązanie niż stosowanie zabiegów okiennych w celu zaizolowania przestrzeni. 

Jeżeli twoje stare okna wydają się być ważnym źródłem utraty energii, porozmawiaj z jednym z dobrych pracowników o ich wymianie. Chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązania okienne dla Twojego mieszkania Zadzwoń do nas już dziś aby otrzymać dużo informacji.

Zakup nowych okien przed okresem zimowym

Stare okna mogą Cię kosztować więcej niż możesz się spodziewać. W rzeczywistości możesz być zaskoczony gdy dowiesz się ile kosztują okna. Czy znasz najlepszy porę w roku, aby wymienić stare okna? Jeśli już ich nie zmieniłeś, zrobienie tego przed zimą może ułatwić Ci zaoszczędzić pieniądze na wiele sposobów. Nie czekaj do wiosny  aby zamontować nowe okna.