Pęknięcia: szklana tafla może ulec zniszczeniu z powodu przypadkowych uszkodzeń lub ekstremalnych temperatur. Te popękane szyby i ramy są bardzo niebezpieczne, a jednocześnie główne źródło energii wycieku z domu.

Luki: Pogorszone uszczelnianie i uszczelnienia stosowane w oknach są kolejną często spotykaną przyczyną wycieku powietrza. Materiały takie jak drewno oraz włókno szklane mają tendencję do odkształcania się w czasie przez co wymagają natychmiastowej wymiany. Poszczerbiona rama okienna: jeśli twoje okna są starsze niż 7 lat, to powinieneś wiedzieć, że materiały używane podczas produkcji nie zostały zaprojektowane aby zapewnić wystarczającą izolację na tak długie lata. Jednak w nowoczesnych oknach są specjalne dodatki, które poprawiają izolację. Kiedy mówimy o izolacji, należy pamiętać, że nie tylko ramy, ale także szyby okienne również odgrywają kluczową rolę. Źle zaprojektowane okna z tanim jakościowo szkłem pozwalają na szybkie przenoszenie ciepła przez szkło i nie utrzymują pożądanej temperatury w pokoju.

Zrób mądry krok i wybierz okna trwałe. Zaufaj fachowcom. Przyjedź do nas.

Wybór odpowiedniego rodzaju okien dodaje do domu design i uzupełnia architekturę całego domu. Tak więc, robiąc zakupy  upewnij się, że efektywność energetyczna jest na najważniejszym poziomie. Oszczędność energii i kosztów: instalując najwyższej jakości okna, nie byłoby niepożądanych strat ciepła i wycieków powietrza. Temperatura wewnątrz mieszkania byłaby łatwa do utrzymania, co doprowadziłoby do znacznego obniżenia rachunków za media o 25-50%.